Aydıntepe Mahallesi Sahil Bulvarı Alize İş Merkezi K:1 No:191 / 44 Tuzla / İSTANBUL

Hakkımızda

Firmamızın ilk adımı, 1980 yılında Sn. Vahap Önal’ın Pak İnşaat’ta teknik eleman olarak başlamasıyla atıldı. İ.T.Ü. Temel Bilimler Kampüsü Maslak, Ataköy Emlak Bankası Konutları A3, A4, ve B Blok 180 dairenin kaba ve ince yapısını, Merter Keresteciler sitesinde 2 adet iş merkezi ve daha sonra 1985 yılında Erenköy Sahrayicedit’te Dilkum İnşaat’a ait 27 dönüm arazide 8 blok olarak yapılan 380 dairelik konut inşaatının kaba yapısının yapılması, yine Dilkum İnşaat’ın Tuzla’da bulunan 21 adet villasının tüm kaba yapı ve peyzaj çalışmalarını ve Dilkum İnşaat’a ait 1000 araçlık Cağaloğlu kat otoparkının kaba yapısının bitirilmesi ile firmamızın faaliyetleri sürdü.

1994 yılında BURÇ İnşaat Limited Şirketi kuruldu. Burç İnşaat olarak, Boğaziçi Grubu’nun Türkmenistan’da bulunan tekstil fabrikası ve Cumhurbaşkanlığı villa ve peyzaj çalışmalarını, Ataşehir’de Alarko-Baytur-Eltes Firmalarına ait 2 adet iş merkezi ve yaklaşık 200.000m2’lik alanın çevre düzenleme ve peyzaj işlerini yaptık. 2001 yılından 2006 yılına kadar Yapı Kredi Bankası Marmara bölge müteahhiti olarak şube dekorasyonu, kaba yapı ve güçlendirme işlerini tamamladık.

2016 yılında firmamız BURÇ PLUS YAPI İNŞAAT DENİZCİLİK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Halen yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarımız devam etmektedir.

GÖREVİMİZ

Kaliteli ve Güvenli Yapılar

Kaliteli ve güvenli yapılar, modern dünyanın gereksinimlerine uygun olarak inşa edilmekte ve hayatınızı daha güvenli hale getirmektedir. Kalite ve güvenlik standartlarına uygun yapılar, hem insan sağlığı hem de insanın barındığı ortamın sağlığı için büyük önem taşımaktadır.

Vizyonumuz

Hayatı güzelleştirenler, onu imar edenlerdir. Bizde bu yolda sağlam ve modern yapılar tesis etmek amacındayız. Daha çevreci ve ekolojik ürünler kullanarak, doğaya karşı sorumluluğumuzu yerine getirmekteyiz.
Yüksek işçilik seviyemiz sayesinde müşterilerimizin çalışmak isteyeceği, çalışanlarımızın çalışmaktan gurur duyacağı bir firmayız.

Misyonumuz

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla olan ilişkilerimizde profesyonellik, dürüstlük ve adaleti en üst düzeyde korurken kaliteli işçilik ve müşteri hizmeti sunmak. Yetkinliklerimiz ve müşteri çıkarlarımız üzerine inşa edilen yeni alanlara doğru genişlerken, halihazırda hizmet verdiğimiz pazarlara yararlı ve önemli ürünler, hizmetler ve çözümler sağlama konusunda her müşterinin beklentilerini aşmaya sürekli çabalayarak büyümek.
Dünden bugüne yaptığımız yapılar ve gelecekteki yapacağımız projelerimizde olacağı gibi her zaman önce sağlam yapılar inşa ederek, yaşanılabilir bir ortam yaratmak ilk önceliğimizdir.

Değerlerimiz

Doğru, kaliteli yapılar yapıyoruz ve bununla gurur duyuyoruz.
Başarıyı tekrarlamaya, hatalardan ders almaya ve pazarımızı iyileştirmemize ve yönlendirmemize yardımcı olacak fikirleri, yenilikleri ve uygulamaları geliştirmeye çalışıyoruz.
Çalıştığımız çevreye saygılıyız.
Doğru değilse yapmayız ve doğru değilse söylemeyiz.
Bireysel mülkiyeti teşvik ediyoruz, ancak ekip olarak çalışıyoruz.
Zamanın ve şartların getirdiklerine ayak uyduruyoruz.
Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplum için güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamak.

portrait-of-construction-engineers-working-on-buil-small.jpg
50

Çalışan ile 30 yıllık deneyim

30

Yıllık sektör deneyimi

65

Bitirilmiş proje