Aydıntepe Mahallesi Sahil Bulvarı Alize İş Merkezi K:1 No:191 / 44 Tuzla / İSTANBUL

Vizyonumuz, Misyonumuz

Vizyonumuz

Hayatı güzelleştirenler, onu imar edenlerdir. Bizde bu yolda sağlam ve modern yapılar tesis etmek amacındayız. Daha çevreci ve ekolojik ürünler kullanarak, doğaya karşı sorumluluğumuzu yerine getirmekteyiz.
Yüksek işçilik seviyemiz sayesinde müşterilerimizin çalışmak isteyeceği, çalışanlarımızın çalışmaktan gurur duyacağı bir firmayız.

Misyonumuz

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla olan ilişkilerimizde profesyonellik, dürüstlük ve adaleti en üst düzeyde korurken kaliteli işçilik ve müşteri hizmeti sunmak. Yetkinliklerimiz ve müşteri çıkarlarımız üzerine inşa edilen yeni alanlara doğru genişlerken, halihazırda hizmet verdiğimiz pazarlara yararlı ve önemli ürünler, hizmetler ve çözümler sağlama konusunda her müşterinin beklentilerini aşmaya sürekli çabalayarak büyümek.
Dünden bugüne yaptığımız yapılar ve gelecekteki yapacağımız projelerimizde olacağı gibi her zaman önce sağlam yapılar inşa ederek, yaşanılabilir bir ortam yaratmak ilk önceliğimizdir.

Değerlerimiz

Doğru, kaliteli yapılar yapıyoruz ve bununla gurur duyuyoruz.
Başarıyı tekrarlamaya, hatalardan ders almaya ve pazarımızı iyileştirmemize ve yönlendirmemize yardımcı olacak fikirleri, yenilikleri ve uygulamaları geliştirmeye çalışıyoruz.
Çalıştığımız çevreye saygılıyız.
Doğru değilse yapmayız ve doğru değilse söylemeyiz.
Bireysel mülkiyeti teşvik ediyoruz, ancak ekip olarak çalışıyoruz.
Zamanın ve şartların getirdiklerine ayak uyduruyoruz.
Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplum için güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamak.